O nás

Nabízíme nezapomenutelný zážitek v podobě surfování na klidné hladině v blízkosti Prahy! Vyberte si Jetsurf nebo E-foil a poznejte nový pocit volnosti. Prozkoumejte přírodní krásu Slap z pohledu surfaře.

Co je to Jetsurf

Jetsurf je surfovací prkno vybavené dvoutaktním spalovacím motorem, díky kterému může dosáhnout rychlosti až 60 km/h. Jeho rychlost máte pod kontrolou díky ovladači, směr pak ovlivníte náklony těla a přenesením váhy.

Co je to E-foil

E-foil (Elektrický Hydrofoil surf) je poměrně jednoduché plavidlo, které je vyrobeno z uhlíkových vláken s přidanými skleněnými vlákny.  Uživatel se na vodě postaví na desku surfu, stiskne spoušť na dálkovém ovladači a surf začne zrychlovat. S narůstající rychlostí začne surf stoupat nad vodní hladinu, kterou v maximální rychlosti až 55 km/h doslova řeže. Jakmile je surf nad vodní hladinou, má velmi malý odpor a tak má uživatel pocit lehké a klouzavé plavby nad vodní hladinou. 

Průběh zážitku

Po příjezdu na domluvené místo nejprve proběhne krátké školení na břehu, ve kterém se dozvíte základní informace o prkně - jak ho ovládat a jak si ho bezpečně užít. Následně vybereme vhodnou vestu s helmou a můžeme jít na to!
Na vodě si vše ukážeme názorně - jak se postavit a pokračovat v jízdě (i po případném pádu).
Malou výhodu má ten, kdo jezdí na snowboardu či skateboardu, ale žádný strach.. Zvládne to každý!

Omezení

  • Váhový limit: min. 40 kg a max. 120 kg.
  • Věkový limit: od 12 let (pokud je splněn váhový limit). 
  • Do 18 let nutno dorazit v doprovodu zákonného zástupce. 
  • Termíny od května do konce září.
  • Zážitku se nemohou zúčastnit osoby se závažným onemocněním, těhotné ženy a osoby pod vlivem alkoholu a omamných látek. 
  • Zážitek je realizován na vlastní nebezpečí a pouze po podpisu odpovídajícího formuláře.